• JUODOSIOS MAFIJOS NAŠLĖS JUODOSIOS MAFIJOS NAŠLĖS

JUODOSIOS MAFIJOS NAŠLĖS (Tik čia knygos su autoriaus parašais ir Jūsų pasirinktomis dedikacijomis! Nedideli įbrėžimai ant viršelio! Nemokamas siuntimas Lietuvoje.Siunčiame ir į užsienio šalis. Klientams knygas reikia atsiimti patiems pašto paštomatuose.)

14,99 €

Leidejas: Šviesos takas

Išleidimo metai: 2020 Vasaris

Maksimalus simbolių skaičius 160

14,99 €

Atviri ir šokiruojantys nužudytų mafiozų moterų liudijimai

Septyniais kriminaliniais bestseleriais išgarsėjusio rašytojo, žurnalisto Dailiaus Dargio naujai perleista knyga „Juodosios mafijos našlės“ – tai tikrų, nepagražintų, atvirų ir šokiruojančių liudijimų rinkinys. Kūrinio veikėjos – nužudytų, paslaptingai dingusių garsiausių Lietuvos mafijos autoritetų, turtingiausių verslininkų moterys. 

Įkvėpti šios knygos pasakojimų stambiausių Lietuvos ir Holivudo kino kompanijų atstovai rašytojui D. Dargiui vis dažniau siūlo ekranizuoti aprašytų moterų dramas. Kai kuriems skaitytojams vis dar sunku patikėti, kad tai ne išgalvotų scenarijų rinkinys, o tikro gyvenimo istorijos.

Plačiausiai išgarsėjusio pasaulyje narkotikų prekeivio Pablo Eskobaro našlė, neseniai lietuvių kalba pasirodžiusios knygos „Mano laimė ir prakeiksmas su Pablu Eskobaru, garsiausiu pasaulyje narkobaronu“ autorė Viktorija Euchenija Enao taip apibūdina D. Dargio knygą: „Per šią išskirtinę knygą gavau progą pažinti man tolimą šalį Lietuvą. Ir tolimą, ir skirtingos kultūros. Vertinu darbą, kurį atliko autorius, tirdamas sudėtingą moters vaidmenį Lietuvos mafijos pasaulyje. Šios knygos tema mane sujaudino, priminė praeitį ir dar kartą patvirtino galingiausių ir žiauriausių vyrų aistrą valdyti mus, moteris...”.