• PABLO ESKOBARO našlės atsiminimai su Kalėdiniais pasveikinimais + autografu !!! Victoria Eugenia Henao knyga "Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru" (Knygos) PABLO ESKOBARO našlės atsiminimai su Kalėdiniais pasveikinimais + autografu !!! Victoria Eugenia Henao knyga "Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru" (Knygos)

PABLO ESKOBARO našlės atsiminimai su Kalėdiniais pasveikinimais + autografu !!! Victoria Eugenia Henao knyga "Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru"

99,00 €

Leidejas: Šviesos takas

Išleidimo metai: 2020 m.

"Milijonai, kraujas, nekaltų žmonių mirtys, korupcija, tėvynės prievartavimas, tiesiogine to žodžio prasme, premijos už pasipriešinusių pareigūnų gyvybes didžiausiam pasaulyje narkotikų karteliui, JAV demokratijos nuodijimas narkotikais. Tuo pačiu milžiniška aistra gyventi šalia šeimos narių, ko gero, prabangiausią gyvenimą ir bene rizikingiausią,
traiškant kitų likimus. Visa tai telpa į vieną žodį - Pablo Eskobaras. Ir viskas tik dėl pinigų. Pinigų, kurių būtų užtekę nusipirkti ne namą, pilį, rūmus, miestus ar vandenyno salą, o visą ar net kelias pasaulio valstybes. Tai istorija, kurią norisi skaityti dar, ir dar, ir dar.
Nuoširdžiai rekomenduoju, o autorę - P. Eskobaro našlę Viktoriją, sveikinu už drąsą. Rašytojas Dailius Dargis".