Visos Dailiaus Dargio knygos - vienoje vietoje!
Mano krepšelis

Krepšelis

MAFIJOS KRONIKOS (2014 m.) - PASKUTINIAI KNYGOS EGZEMPLIORIAI

15.99
MAFIJOS KRONIKOS (2014 m.) - PASKUTINIAI KNYGOS EGZEMPLIORIAI
15,99 €

Prieinamumas:Nėra sandėlyje
Aprašymas

Šioje Dailiaus Dargio knygoje „Mafijos kronikos” arba „lietuviškuose Sopranuose” pasakojama apie tamsiausią Lietuvos gyvenimo laikotarpį, kai gyventojų ramybę XX amžiaus paskutinį dešimtmetį trikdė ir nė minutės teisėsaugai atsikvėpti nedavė didžiausios šalies organizuotos banditų gaujos, garsėjusios itin plačiais ryšiais visoje buvusioje Sovietų Sąjungoje. 

Čia daugybė intriguojančių, šokiruojančių faktų, detalių ir pasakojimų apie Kauno Daktarus, Vilniaus "brigadinius", Panevėžio Tulpinius bei Klaipėdos Gaidjurginius, kurie nebuvo paskelbti anksčiau. 

Pavyzdžiui, tik iš šios knygos puslapių sužinosite apie buvusių Kauno bei Vilniaus mafijos veikėjų ir KGB darbuotojų tarpusavio ryšius. Pasirodo, net kaip didžiausi gangsteriai visą gyvenimą prisistatinėję veikėjai vis dėlto bendradarbiavo su aukščiausiais teisėsaugos organais. 

Skaitytojams pateikiamas šūsnis archyvinės medžiagos, nuotraukų iš iki šiol KGB archyvuose saugomų, tačiau nepaviešintų bylų. 

Ši knyga pasirodė 2014 metais, kaip ir televizijos projektas „Mafijos kronikos”, kurį vis dar galite peržiūrėti https://play.tv3.lt platformoje. Pirmojo Lietuvoje kriminalinės dokumentikos serialo scenaristas D. Dargis - bene vienintelis iš visų Lietuvoje dirbančių žurnalistų bei rašytojų, turėjęs galimybę prisiliesti prie garsiausių visų laikų kriminalinių bylų.

Pristatymas

Pristatymo salygos:

– Prekės yra pristatomos per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (šventiniu laikotarpiu arba COVID-19 pandemijos ir skelbiamo karantino laikotarpio metu siuntos gali vėluoti Lietuvoje ir užsienyje).

– Prekės gali būti pristatomos į namus.

Jei pageidaujamas pristatymo būdas nėra nurodytas pristatymo sąlygose, prašome kreiptis į pardavėją.

Prekės negali būti grąžinamos.