Visos Dailiaus Dargio knygos - vienoje vietoje!
Mano krepšelis

Krepšelis

MILIJONIERIAUS TESTAMENTAS MEILĖS PINKLĖSE. Nesibaigiantis turto dalybų kriminalas (2023 m.)

22.99
22,99 €
- +

Prieinamumas:Sandėlyje
Aprašymas

Jis buvo vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų, kurio turtas vertinamas daugiau nei 100 milijonų eurų.

Aštraus charakterio, pasižymėjęs itin logišku mąstymu, sukūręs visą verslo imperiją Raimondas Karpavičius ne veltui nemėgo viešumo. Jo vasaros rezidencijoje Palangoje savaitgalius leisdavo konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis, o susitikimai su pagrindinių šalies politinių partijų, Vyriausybės atstovais ar Seimo nariais buvo jo kasdienybės dalis. Tačiau visa tai paaiškėjo tik jam palikus šį pasaulį itin paslaptingomis aplinkybėmis.

R. Karpavičius paskutines gyvenimo akimirkas praleido ne su tikrąja šeima – žmona, vienturčiu sūnumi Roku ir anūkais. Paskutinės šio vyro gyvenimo valandos bėgo Kauno dvasininkams priklausančiame bute, kur jį paslapčia atgabeno itin keistomis aplinkybėmis antrąja jo žmona tapusi Aistė iš Kauno.

Moteris be praeities, socialinių ryšių prieš pat Raimondo išėjimą, mirčiai vis garsiau beldžiantis į gyvenimo vartus, su juo ne tik susituokė, bet ir jos vardas ir pavardė nugulė Raimondo pasirašytame testamente.

Sūnus Rokas, pirmoji žmona, su kuria praleista daugiau nei 40 metų, ir anūkai buvo pamiršti, o tėvo ir mylimo vyro kūnas buvo taip greitai kremuotas, kad dingo bet kokios galimybės atlikti teismo medicinos ekspertizę.

Kalėjimo duonos ragavęs „zonoje“ Pravieniškėse, dar sovietiniais laikais priklausęs garsiai Sportininkų gaujai, plėšusiai nedidelių miestelių parduotuves, R. Karpavičius buvo ir visuomet liks vienas tų, kuriam praeitis nesutrukdė tapti ne tik vienu turtingiausių, bet ir vienu labiausiai sėkmės lydėtų žmonių Lietuvoje.

Puikiai mokėjęs anglų kalbą, turėjęs fenomenalią atmintį, nepaprastai fiziškai aktyvus, žaidęs krepšinį, stalo tenisą, mėgęs jodinėti vyras staiga pasirinko visai kitokį gyvenimą, tiksliau naują moterį, atsiradusią prie jo jau sunkiai susirgus.

Tad kas ta šalia R. Karpavičiaus atsiradusi paslaptinga kaunietė Aistė, tapusi antrąja žmona prieš pat jo mirtį? Kodėl ji taip aktyviai globojo milijonierių? Kas galėjo paruošti brangaus turto perėmimo planą? Kodėl niekas nežino apie jos praeitį, bet ką apie ją netikėtai prisiminė pagrindinis Kauno politikas Visvaldas Matijošaitis?

Kodėl bet ką nusipirkti galėjęs Raimondas atsisakė gydymo pas geriausius pasaulio medikus ir pasirinko paskutines dienas su Aiste, kuriai ir savo broliui padovanojo visą turtą?

Kova dėl R. Karpavičiaus milijoninio turto jau kelerius metus verda ne tik šalies teismuose, bet ir teisėsaugos pareigūnų kabinetuose, o kai kurie į tokias nuožmias turto dalybas įsitraukė dar esant gyvam pačiam Raimondui. Jie keliavo į Tenerifę kartu su mistinei kaunietei atstovaujančiais advokatais perimti ten esančios vilos, dėl to vėliau neteko pasitikėjimo ir darbo.

R. Karpavičiaus artimieji net neslepia, jog kai kas iš jų jau sulaukė itin įdomių pareigūnų užuominų, kad „atšoktų nuo testamento temos“, o milijonieriaus laidotuvėse atsisakė dalyvauti jo ilgamečiai bičiuliai, nes juos pasiekė kalbos, jog ten jau diriguoja ne kas kitas, o itin spalvinga asmenybė iš Tauragės, kuri mūsų šalies žiniasklaidoje daugybę metų bando pasirodyti kaip esanti nepriekaištingos reputacijos.

Ši dešimtoji D. Dargio knyga – pirmasis verslo detektyvas apie tai, kaip užvaldomas šimtamilijoninis turtas pašalinus net pačius artimiausius – žmoną, su kuria pragyventa daugiau nei keturis dešimtmečius, vienintelį sūnų, draugus bei artimuosius, ir pasiekiama, kad viskas, kas buvo uždirbta ir sukaupta, atitektų kai kam iš šalies...

Ir tai pirmoji D. Dargio knyga, kurią norėta nupirkti dar neišleidus, o vėliau ir grasinta.

DAILIUS DARGIS (gim. 1978 m.) – rašytojas, žurnalistas, knygų leidėjas. Per 12 metų išleido net 9 knygas – „Tikroji Daktarų istorija“, „Kruvinasis mafijos maršrutas“, „Vilniaus bomberio išpažintis“, „Mafijos kronikos“, „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“, „Juodosios mafijos našlės“, „Kriminalinė Agurkinių odisėja“, „Holivudo monstras iš Lietuvos“, „Kamuoliniai prie bausmės linijos“. Debiutinė jo knyga iki šiol parduota daugiau nei 160 tūkst. egzempliorių tiražu. Autorius publikuoja straipsnius Delfi plius portale, vaizdo siužetus – Contribee ir YouTube platformose. Kad D. Dargio darbai sulaukia nemažo auditorijos susidomėjimo, patvirtina ir sekėjų skaičiai socialinėje medijoje – YouTube (daugiau nei 36 tūkst.), Facebook puslapyje Dailius Dargis – mano knygos (daugiau nei 22 tūkst.).

DAUGIAU INFO:

https://www.facebook.com/dailius.dargis-manoknygos/
https://www.instagram.com/dailius_dargis/

Pristatymas

Pristatymo salygos:

– Prekės yra pristatomos per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (šventiniu laikotarpiu arba COVID-19 pandemijos ir skelbiamo karantino laikotarpio metu siuntos gali vėluoti Lietuvoje ir užsienyje).

– Prekės gali būti pristatomos į namus.

Jei pageidaujamas pristatymo būdas nėra nurodytas pristatymo sąlygose, prašome kreiptis į pardavėją.

Prekės negali būti grąžinamos.